Aktywowaliśmy nasz fanpage na Facebook’u i kończymy wysyłanie Newsletter’a

Od tygodnia działamy aktywnie na naszym fanpage’u na Facebooku.

Zdecydowaliśmy się na aktywizowanie tego kanału ponieważ jest dużo ciekawych informacji związanych w jakiś sposób z tematem scoringu kredytowego i edukacji finansowej, o których warto mówić i które umieszczamy aktualnie w kategorii „Po godzinach”.

Można się z nich dowiedzieć m.in. o interesujących konferencjach, wynikach badań, ciekawostkach z innych rynków, działaniach w zakresie ochrony konsumenta na rynkach finansowych, statystykach rynku kredytowego itp. Robi się ich na tyle dużo, że wpisy w  kategorii „Po godzinach” stałyby się dominujące.

Ponieważ chcielibyśmy zachować edukacyjny charakter strony ScoringExpert.pl, to zdecydowaliśmy o dalszej publikacji informacji luźno powiązanych z tematem scoringu kredytowego i edukacji finansowej na naszym fanpage’u na Facebook’u.

Można dostać się tam także ze strony ScoringExpert.pl, klikając w prawym górnym rogu ikonę Facebook’a.

Zapraszamy zatem do polubienia naszego fanpage’a i obserwowania informacji, które się tam pojawiają.

Oprócz rożnych ciekawostek będziemy publikować także najnowsze posty ze strony ScoringExpert.pl. Niektóre  prezentujemy w sposób skrócony, w formie filmu.

Jednocześnie kończymy wysyłanie Newsletter’a. Niestety nie jesteśmy w stanie obsłużyć zbyt wielu kanałów docierania z informacją do zainteresowanych. Wszystkie informacje, jakie można było znaleźć w Newsletterze, będą dostępne na naszym fanpage’u na Facebook’u.

Film umieszczony w tym poście jest wizytówką naszego fanpage’a. Zachęcamy do udostępniania tego filmu, aby inne osoby mogły do nas trafić i korzystać z bezpłatnych porad dotyczących budowania wysokiej wiarygodności kredytowej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *